O nás

Dovoľujeme si Vám predstaviť nás, náš projekt a v neposlednom rade aj našu myšlienku. Sme agentúra s dlhoročnými skúsenosťami ako na Slovenskom, tak aj medzinárodnom trhu. Dlhodobo sa zaoberáme problematikou „Image firmy“. Image firmy znamená to, ako pôsobí daná firma na svoje okolie. Keď si to zoberieme z bližšia, dá sa povedať, že je to pohľad na firmu očami zákazníka, konkurencie, obchodného partnera, zamestnancov alebo  uchádzačov o prácu. Je to postavenie firmy v očiach ostatných, aké pocity a emócie v nich firma a jej produkty vzbudzujú.

Na našom trhu sa dnes nachádza množstvo firiem, ktoré „podnikajú“ nekalými praktikami a tak pripravujú o prostriedky poctivé firmy. Pre menšiu firmu môže mať aj jeden nepodarený obchod fatálne následky. Na Slovensku sa stále darí „podnikavcom“ klamať poctivých ľudí. Preto na trhu vzniká nervozita a nedôvera. Ľudia často nevedia, komu môžu dôverovať a často sa stáva, že sa vyhnú aj spolupráci, ktorá by bola prospešná pre obidve strany. Práve preto sme sa rozhodli spustiť náš projekt „Platím na čas“. Ak podnikáte, určite ste sa už stretli s tým, že platby za služby alebo tovar meškali, v najhoršom prípade nikdy na Váš účet ani nedorazili. A to je „kameň úrazu“ pri podnikaní, keď očakávate financie od obchodného partnera a tie Vám buď meškajú, alebo neprídu vôbec. Vo Vašej firme nastáva napätie, ktoré Vás brzdí v ďalšom raste.

Našim cieľom bude preveriť nami vybrané firmy. Ak firma splní body potrebné na udelenie certifikátu „Platím na čas“ tak od nás obdrží osvedčenie, že s danou firmou sa oplatí uzatvárať obchody a partnerom nehrozí situácia, že by svoje financie neuvideli alebo by meškali. Avšak nestačí podmienky na udelenie len splniť. Certifikát sa udeľuje na rok a počas tohto obdobia môže byť firma kedykoľvek nami kontrolovaná náhodne. Ak sa preukáže, že firma už nespĺňa svoje platobné povinnosti na čas, tak o certifikát príde.

Napíšte nám